Bariery drogowe z tworzywa - niska, kolor czerwony

TRB01000*_LO

Nowy produkt

Profesjonalna bariera ochronna, wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Produkt wypełniany wodą lub piaskiem.

Długość: 1,20 m
Szerokość: 0,50 m
Wysokość: 0,60 m
Długość segmentu **: 1,00 m

Więcej szczegółów

213 Przedmioty

215,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bariery służą do okresowego oddzielania pasów ruchu, oznaczania miejsca prowadzenia robót drogowych, oznaczania przestrzeni zamkniętej lub wyłączonej z ruchu.

Bezpieczeństwo – wyraziste kolory barier – biel i czerwień – gwarantują kierowcom i innym użytkownikom dróg ich optymalną widoczność, zmniejszając ryzyko kolizji i innych zdarzeń drogowych. Dzięki możliwości napełnienia barier wodą lub piaskiem, można dodatkowo zwiększyć ich stabilność.

Wygoda – dzięki niewielkiej masie bariery nie sprawiają kłopotów w transporcie i składowaniu w czasie, gdy nie są użytkowane. Specjalnie zaprojektowane zaczepy pozwalają na ich łatwe łączenie w dowolnej długości ciągi. Przemyślana i dopracowana konstrukcja zapewnia wieloletnie użytkowanie przy minimalnych zabiegach konserwacyjnych.

Trwałość – mocna i sztywna konstrukcja. Wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia produkcji sprawiają, że bariery drogowe są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne (nie tracą koloru pod wpływem promieni słonecznych - są stabilizowane UV). Są lekkie, nie korodują, nie zawierają żadnych elementów metalowych. Łączenie kolejnych elementów w szereg następuje za pomocą wbudowanych zaczepów.

 

Powody, dla których warto stosować bariery drogowe marki Titan

 

  • Trwałość– mocna i sztywna konstrukcja. Wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia pro-dukcji sprawiają, że bariery drogowe są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i na zmiany warunków atmosferycznych (nie zmieniają kolorów pod wpływem promieni słonecznych, stabilizacja UV). Są lekkie, nie korodują, nie zawierają żadnych elementów metalowych. Łączenie kolejnych ele-mentów w szereg następuje za pomocą wbudowa-nych zaczepów
  • Kolorystyka– bariery drogowe są dostępne w kolo-rach białym i czerwonym.
  • Bezpieczeństwo i higiena– bariera drogowa sta-nowi pojedynczy element, bez części ruchomych. Złożenie kilku elementów tworzy sztywną konstruk-cję, gwarantując odporność na uderzenia pojazdów w każdych warunkach atmosferycznych. Możliwość kształtowania płynnych linii zapewnia optymalne dopasowanie do zabezpieczanych miejsc.
  • Doradztwo techniczne– nasz zespół ds. sprzedaży szybko i fachowo udziela odpowiedzi na wszystkie zapytania klientów
  • Gwarancja– wszystkie bariery drogowe posiadają pięcioletnią gwarancję. Gwarancja dotyczy wyrobu używanego w sposób zgodny z zaleceniami producenta
  • Zaczepy- umożliwiają łatwe łączenie kolejnych elementów w szereg. Istnieje możliwość łączenia barier jedynie o tych samych parametrach
  • Obciążanie- barierę można dodat-kowo obciążyć, zwiększając jedno-cześnie jej stabilność.
  • Profilowana podstawa- gwarantuje stabil-ność pojedynczej bariery, jak i całego szeregu
  • Zabezpieczenie przed przepełnieniem- łatwiejsze opróżnianie i napełnianie bariery

Opinie

Napisz opinię

Bariery drogowe z tworzywa - niska, kolor czerwony

Bariery drogowe z tworzywa - niska, kolor czerwony

Profesjonalna bariera ochronna, wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Produkt wypełniany wodą lub piaskiem.

Długość: 1,20 m
Szerokość: 0,50 m
Wysokość: 0,60 m
Długość segmentu **: 1,00 m

5 innych produktów w tej samej kategorii:


stat4u